Vítejte na stránkách Charlie, queer spolku Univerzity Karlovy. Jsme studentským spolkem s cílem vytváření komunitního prostoru pro LGBTQIA+ prostřednictvím pořádání veřejných akcí rozmanitého typu nejen na akademické půdě. Přijďte na některou z nich a poznejte nás blíže.

Naše akce

Úterní setkání
Filmový klub

V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit a to i v případě pokud byste rádi přišli, ale nechce se vám samotným. Rádi se s vámi některý z členů sejde před událostí a uvede vás.

Výbor

Mazlíček výboru
Preferuje osobní kontakt

Přidejte se k nám

Naše akce jsou otevřené pro všechny, uvítáme mezi sebe každého z Vás. Podpořit nás můžete členstvím v roční nebo doživotní formě. Členství přináší výhody jako například slevy v některých podnicích. Pokud se k nám chcete přidat, stačí vyplnit žádost níže nebo přijít na jakýkoliv event.

Pro online vyřízení přihlášky nás můžete kontaktovat na tajemnik@spolekcharlie.cz.

Zaplatit členský poplatek nebo nám umožnit dále se rozvíjet můžete skrze transparentní účet Charlie. Za příspěvek předem děkujeme.

2000162762/2010