O spolku

Charlie je queer spolek Univerzity Karlovy. Je založen hlavně pro setkávání queer studentů, zaměstnanců a absolventů Univerzity Karlovy a jejich přátel, ale je otevřený i vůči studentům jiných univerzit nebo nestudentům.

Spolek především pořádá akce. Každé úterý je pravidelné setkání, které se koná od sedmi hodin v některém z queer friendly podniků (bary, kavárny, restaurace, čajovny, vinárny, apod.) v Praze. V letních měsících se obvykle scházíme od šesti v parcích a máme piknik. Jednou za měsíc je úterní setkání pojato formou hraní deskových her. Někdy je úterní setkání nahrazeno přednáškou, diskusí, promítáním filmu apod., ale to jen zřídka.

Dále existují pravidelné akce čtvrteční. Každé dva čtvrtky v měsíci se od sedmi koná Night Out, setkání v anglickém jazyce, určené především pro zahraniční studenty.

Podrobnější informace o nás si mohou lidé najít na Facebooku, Instagramu.. Facebook má nejobsáhlejší informace o akcích. Na Instagramu je vždy měsíční plán akcí a story o akci, která bude následující den.

O členství může požádat každý vyplněním přihlásky v papírové formě, a to buď na místě, nebo na některé jiné akci, nebo vyplněním přihlášky z webu. Členství stojí 100 Kč na rok, nebo 400 Kč celoživotně. Člen spolku může především volit a být volen do orgánů spolku a dále zaplacením členského příspěvku přispívá ke kvalitnímu provedení našich akcí .