Přihláška

Digitální přihláška umožňuje pouze platbu bankovním převodem. Pro platbu v hotovosti vyplňte prosím přihlášku fyzicky na jedné z našich akcí.

Členský poplatek prosím zašlete převodem na bankovní účet č.: 2 000 162 762/2010.

Svým podpisem níže:

(a) stvrzuji svoji svobodně projevenou vůli stát se členem Charlie, z.s.,
    (b) stvrzuji, že jsem obeznámen/a se zněním stanov Charlie, z.s.,
    (c) stvrzuji, že souhlasím se zveřejňováním fotografií s mou osobou pro propagační účely (zejména na internetových stránkách a facebookové prezentaci Charlie, z.s.),
    (d) prohlašuji, že mnou uvedené osobní údaje na přihlášce jsou pravdivé a správné.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Svým níže uvedeným podpisem stvrzuji, že dávám Charlie, z.s. souhlas se shromažďováním, uchováváním a zpracováváním svých osobních údajů ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., a to za účelem identifikace a komunikace ze strany Charlie, z.s. v souvislosti s výkonem práv a povinností vyplývajících z členství v Charlie, z.s. a dále za účelem archivace. Tento souhlas uděluji pro celé období, kdy budu členem Charlie, z.s., a pro účely archivace i pro 3 roky následující po skončení svého členství. Byl jsem informován o možnosti tento svůj souhlas kdykoliv odvolat.